Ru укр
Головна \ Виготовлення теплиць
Виготовлення теплиць у Запоріжжі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
     
 

Metalcon виготовляє теплиці у Запоріжжі, вони обладнуються всім необхідним для встановлення. Хоч у нас у країні активно розвивається легка та важка промисловість, Україна так само і залишається країною, яка орієнтована на сільське господарство.

Ми виробляємо якісні теплиці, що легко збираються, які відповідають нашому клімату. Теплиця з полікарбонату – це підмога, насамперед, для дачних господарств, ферм, а після них і для сільськогосподарського бізнесу загалом.

Компанія Metalcon пропонує вам:

  • Виготовлення теплиць у Запоріжжі;
  • Монтаж та складання профільних теплиць;
  • Виготовлення каркасу для теплиці;

Ми завжди раді, коли клієнт хоче зробити свою теплицю індивідуальною, кращою, ніж у інших, і тому його побажання для нас у пріоритеті. По можливості, ми виготовимо для Вас найоригінальнішу та нестандартну конструкцію!

Вартість конструкції залежить від її розмірів, складності та марки полікарбонату. Наші фахівці працюють як і з не дорогими матеріалами, так і з полікарбонатом преміум класу.

Теплиця - це "термос", який зберігає необхідний теплий клімат під час сезонних понижень температури. Можна уникнути значних втрат тепла за допомогою якісного покриття парника (скло, полікарбонат, пінка, ПВХ), а це допоможе значно заощадити гроші на обігріві конструкції.

Замовити виготовлення теплиці у Запоріжжі Ви можете за тел. (067)611-11-98, (099)611-11-58 або надіславши повідомлення на  metalcon.plus@gmail.com

 
     
Закрыть
Пред. След.